Rok 2000/2001
IV miejsce w Rejonowej I.icealiadzie Sztafetowych Biegów Przełajowych chłopców w składzie:
Paradowski J., Szczęk M., Zanko M., Lebiedowicz P., Mielniczuk P., Lebiedowicz K., Rapa P., Jastrzębski I.., Pietrzyk E., Kern T.
VIII miejsce w Rejonowej Licealiadzie Sztafetowych Biegów Przełajowych dziewcząt.
V miejsce w Rejonowej Licealiadzic w Piłcę Nożnej w składzie:
Smolbik D., Zezula L.. Choma R., Dżygało P., Caboń B., Świst T" Myśliwiec p., Mielniczuk M., Saj K" Moczarski A., Grabowski M., Możeluk K" Mróz L., Buczko Ł., Zielonka R.
IT miejsce w Powiatowej I.icealiadzie w Piłce Ręcznej dziewcząt w składzie:
Majkutewicz A., Leńczuk K., Kudyba P., Kudyba J., Paluch E" Bronicka N" Zielińska A., Szewczyk E., Obst A., Kwiatkowska D., Tylus M., Hajkiewicz M.
V miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Ręcznej
chłopców w składzie:
Krzaczek J" Wegor M., Pietrzyk K" Kliszcz Ł., Krawczuk K., Koriak M.. Podlodowski L, Lebiedowicz K., Prędkowski M., Soluch K., Łokaj J" Jączek M
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu LZS
w składzie:
Krawczuk Z., Krawczuk K., Węgor M., Krzaczek J.,
Seremak R., Przebierowski M.. Pietrzyk K.. Łokaj J.
II miejsce w Wojewódzkiej Licealiadue w Indywidualnym Tenisie
Słołowym:
Krawczuk Kamil
IX miejsce w Wojewódzkiej Licealiadrie w Indywidualnym Tenisie Stołowym:
Gutowska Edyta.
IV miejsce w Rejonowej Licealiadzie w Drużynowym Terusie Stołowym dziewcząt w składzie: Gutowska K" Druzic A.
II miejsce " Wojewódzkiej Licealiadzie w Drużynowym Tenisie Stołowym
chłopców w składzie:
Krawczuk K" Gzik T.
II miejsce w Powiatowej Liccaliadzic w Piłce Siatkowej dziewcząt w składzie:
Kryszczuk A, Leśniak M., Kaszuba A., Majkutewicz A., Czerkawska E., Bronicka N., Zielińska A.,
IV miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Siatkowej chłopców w składzie:
Krawczuk K., Krzaczek J., Korniak M" Przebierowski M., Seremak R., Lebiedowicz K., Wegor M.. Klisscz Ł., Bednarczuk P., Świst T.
V miejsce w Rejonowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej
dziewcząt w składzie:
Kudyba P., S/wiec A.. Leńc/uk K., Mąjkutewicz A., Leśniak M" Wróblewska M.. Smal A., Tarnowska K-, Kaszuba A" Szczerba K,
V miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Pikę Koszykowej chłopców w składzie:
Krzaczek J" Piętrzy K., Węgor M., Krawczuk K" Olejarz T.. Lebiedowicz K., Korniak M., Łokaj J., Grzesiuk J.
I miejsce w Hrubieszowskiej Lidze Koszykowej w składzie:
Krzaczek J., Węgor M., Pietrzyk K., Krawczuk K., Olejarz I., Kliszcz. Ł, Lebiedowicz K., Korniak M.
IV miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Lidze L.A
dziewcząt w składzie:
Szopińska I., Kuroń A. Grzyb B., Chmiel A., Rodziewicz
M., Ciapiriska A., Kiyszczuk A.. Gogół E, Jóźwiak A.,
Bańka K.
III miejsce w Rejonowej Licealiadzie w Lidze L.A chłopców
w składzie:
Lebiedowicz K., Michalczuk H., Szczek M., Rapa P., Kern T,
Paradowski J., Krawczuk K., Grzesiuk J., Soluch K"
Kliszcz Ł.,Pałys T.
I miejsce w Mistrzostwach Województwa Młoda kim " Tenisie Stołowym:
Ewelina Krawczuk
XIII miejsce w Współzawodnictwie Sportowym Ponadpodstawowych Szkól Województwa Lubelskiego.