Nazwa konkursu |
Nazwisko, imię i klasa uczestnika etapu
szkolnego |
Nazwisko, imię i klasa uczestnika kolejnych
etapów |
Nazwisko i imię nauczyciela |
Kuratoryjny Konkurs Matematyczny |
|
Konrad Hukowski III c – finalista etapu
Wojewódzkiego |
Czesława Semczuk |
Konkurs Matematyczny „Zagimak” |
|
Konrad Hukowski III c – laureat III etapu
Kaja Kwiatkowska III c, Dorota Kwiatkowska II c
– finalistki III etapu |
Czesława Semczuk |
Konkurs Matematyczny „Zagimak” |
|
Aleksandra Szeląg II a – laureatka III etapu
Kajetan Pańko II a, Magdalena Kmiecik II b –
finaliści III etapu |
Marzena Banach |
Konkurs Fizyczny „Lwiątko” |
II d
Patrycja Żołdak
Aleksandra Lizun
Ewa Wesołek
II b
Hubert Wróblewski
Magdalena Kmiecik
Paula Lewicka
II a
Aleksandra Szeląg
III a
Marta Gałan
Wojciech Borsukiewicz
I b
Ilona Sajkiewicz
Tomasz Kramek
Klaudia majewska
II c
Patrycja Wojda |
|
Janina Mirska |
Szkolny Konkurs Ortograficzny „Szukamy mistrza
ortografii” |
Ilona sajkiewicz I b
Kinga Marczuk Ib
Klaudia Majewska Ib
Adriana Szwiec IIIc |
|
Joanna Szabat |
Szkolny Konkurs Ortograficzny „Szukamy mistrza
ortografii” |
Dominika Kwiecińska III b
Malwina Łacińska II c
Magdalena Pawlos IIIb |
|
Katarzyna Krotkiewicz |
V Ogólnopolski konkurs Recytatorski
„Przebudzeni do życia” |
Ewa Czarnecka
Kinga Panasiewicz III b |
Kinga Panasiewicz III b – II m. w etapie wojw. |
Katarzyna Krotkiewicz |
„ Debiuty” Konkurs Literacki |
|
Aleksandra Szeląg II a– laureatka etapu
rejonowego |
Dorota Sędłak |
Kuratoryjny Konkurs Języka Rosyjskiego |
|
Katarzyna Mazniewa kl. IIIa – laureatka etapu
wojew. |
Małgorzata Łepik |
Kuratoryjny Konkurs Geograficzny |
|
Grzegorz Góra III b
Tomasz Kurowski III b – finaliści etapu
wojewódzkiego |
Monika Młynarczuk |
„Losy żołnierza i oręża polskiego” |
|
Konrad Hukowski III c – laureat etapu
wojewódzkiego |
Elżbieta Dąbrowska |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tecza” |
II c
Borkowska Agata
Kidyba Marta
Wojda Patrycja
Łukiewicz Karolina
I a
Kogut Kaja
Załoga Bartosz
Smalej Anna
Sztuk Karol
Kropop Diana |
Wyróżnienia w konkursie w etapie ogólnopolskim:
Kogut Kaja
Załoga Bartosz
Smalej Anna
Borkowska Agata
Wojda Patrycja |
Anna Jańczuk |
Ogólnopolski Konkurs Norwidowski |
Ewa Czarnecka III b |
Ewa Czarnecka – II m. w etapie ogólnopolskim |
Anna Jańczuk |
„Wokół Wielkanocnej Nadziei” |
ok. 200 uczniów klas pierwszych i drugich |
Etap ogólnopolski:
Pachniewska Paulina I c – I m-ce
Wróblewski Hubert II b – III m.
Kasztelan Kinga I c – III m. |
Anna Jańczuk |
„@lgorytm” Konkurs organizowany przez LSCDN
Zamość |
20 uczniów klas II i III |
Angelika Szambara III b,
Bartosz Kozłowski III c – finalisci etapu
rejonowego |
Iwona Fietko |
„@lgorytm” Konkurs organizowany przez LSCDN
Zamość |
Kwiatkowski Szymon Iia
Pańko Kajetan II a |
|
Wojciech Borkowski
|
Konkurs Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła |
Puchala Natalia I a
Borsukiewicz Agata II a
Szeląg Aleksandra II a |
|
Wojciech Borkowski |
Konkurs Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła |
Kinga Marczak I b
Ilona Sajkiewicz I b
Klaudia Majewska I b
Karolina Grzeszczuk I b |
|
s. Małgorzata Jakubczak |
Kuratoryjny Konkurs Gimnazjalny z biologii |
|
Magdalena Hajkiewicz III c – laureatka etapu
wojew. |
Anna Michalczuk |
Nazwa konkursu |
Nazwisko, imię i klasa uczestnika etapu
szkolnego |
Nazwisko, imię i klasa uczestnika kolejnych
etapów |
Nazwisko i imię nauczyciela |
II Konkurs statystyczno – demograficzny |
|
III c
Wrzyszcz Łukasz
Tor Magda
Gębala Iwona
I a
Malon Mateusz
Kopczyński Oktawian
Szumiata Marta – finaliści konkursu |
Jarosław Grzeszczuk |
Konkurs matematyczny „Zostań Euklidesem” w
ramach Młodzieżowych Uniwersytetów Matematycznych |
|
Szumiata Marta I a
Jureczko Marcin I a – finaliści konkursu,
Malon Mateusz I a – laureat konkursu |
Jarosław Grzeszczuk |
Konkurs Fizyczny „Lwiątko” |
Aleksandra Podgórska I b |
|
Janina Mirska |
Konkurs Fizyczny „Rok przed Maturą” |
II a
Marcin Guzik
Aleksandra Jańczuk
Hubert Lewandowski
Wioleta Matysiak
Szymon Popławski
Robert Rupik |
Uczestnicy etapu wojew.:
Aleksandra Jańczuk II a
Wioleta Matysiak II a
Szymon Popławski II a |
Andrzej Bielak |
Konkurs Chemiczny „Rok przed Maturą” |
17 uczniów kl. II b |
Uczestnicy etapu wojew.:
Marta Patyjewicz II b
Ewelina Wójcik II b
Paulina Budny II b |
Anna Modzelewska |
XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej |
|
Uczestnicy etapu wojew.:
Anna Babicz I b
Marta Kwiatkowska I f |
Marta Krupa |
Konkurs Biologiczny „Powtórka przed Maturą” |
Karol Góra II d
Bartosz Kokoszko II d
Katarzyna Sołodko II d
Natalia Patkowska II d
Dorota Augustynek II d
Anna Piróg II d |
|
Marta Krupa |
Olimpiada Biologiczna |
|
Uczestniczka etapu wojew.:
Marlena Huskowska III b |
Anna Michalczuk
|
Konkurs Biologiczny „Powtórka przed Maturą” |
|
Uczestnicy etapu wojew.:
Marta Patyjewicz II b
Ewelina Wójcik II b
Paulina Budny II b |
Anna Michalczuk |
Konkurs Biochemiczny pod patronatem UMCS |
Mateusz Kłak II b |
|
Anna Michalczuk |
Ogólnopolski Konkurs Recytatorski |
|
Anna Fietko I a – wyróżnienie w etapie wojew. |
Beata Trześniowska |
Konkurs Recytatorski „Chopin i jego
przyjaciele” |
|
Anna Fietko I a – laureatka etapu wojewódzkiego |
Beata Trześniowska
|
Ogólnopolski Konkurs Recytatorski "Polsko –
Ukraińskie Spotkania Mistrzów Słowa" |
|
Anna Fietko I a - wyróżnienie na etapie
wojewódzkim |
Beata Trześniowska |
Ogólnopolski Konkurs Recytatorski |
|
Joanna Mołodecka II e – wyróżnienie na etapie
wojew. |
Dorota Sędłak |
„Ziemia hrubieszowska w poezji i prozie” |
|
Joanna Mołodecka II e – wyróżnienie |
Dorota Sędłak
|
Szkolny Konkurs Ortograficzny „Mistrz
ortografii” |
Mateusz Głowacki II e – II m-ce w szkole |
|
Dorota Sędłak
|
Ogólnopolski Konkurs Recytatorski |
|
Małgorzata Stachowiak II b – finalistka etapu
wojewódzkiego,
(akompaniament – Artur Mirocki) |
Anna Jaśków |
Szkolny Konkurs Ortograficzny |
Małgorzata Stachowiak II b – laureatka etapu
wojewódzkiego |
|
Anna Jaśków
|
Konkurs o indeks „Dzieło Nowego Tysiąclecia im.
Bp Jana Chrapka” |
|
Anna Watras III b
Sylwia Jaskorska III e – laureatka (uzyskała
indeks)
|
Anna Jaśków |
Rejonowy Konkurs Ortograficzny |
Głowacz Diana III a
Kicun Agata III a |
|
Barbara Wierzchowska |
Konkurs o indeks „Dzieło Nowego Tysiąclecia im.
Bp Jana Chrapka” |
|
Patryk Bedliński III c – zakwalifikował się do
edycji centralnej – 22.06 ogłoszenie wyników; po II etapie – rozmowa
kwalifikacyjna |
Barbara Wierzchowska |
Ogólnopolska Olimpiada Teologii Katolickiej |
|
Katarzyna Maśluszczak Id – uczestnik etapu II -
diecezjalnego |
s. Małgorzata Jakubczak |
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej |
Katarzyna Maśluszczak Id
Jakub Fedurek II d (przeszedł do II etapu, ale
nie wziął w nim udziału) |
Katarzyna Maśluszczak Id – uczestnik II etapu -
diecezjalnego |
s. Małgorzata Jakubczak |
IV Konkurs Języka Angielskiego „Collegium”
organizowany przez NKJO w Zamościu |
|
Patrycjusz Błaszczuk Ia – finalista konkursu
Tomasz Tymecki – uczestnik II etapu |
Agnieszka Perkman |
Konkurs Języka Niemieckiego „Deutsch macht Spas” |
|
Ewelina Chudzik III d – uczestnik II etapu |
Katarzyna Dziumaga |
„Uczeń na rynku pracy” |
Wszyscy (5) uczestnicy przeszli do etapu
powiatowego |
Etap powiatowy:
Wojciech Błaszczuk III a
Michał Bucior III c
Dawid Kozieł III c
Paweł Dąbrowski III c
Cezary Gałka III c
Etap rejonowy:
Michał Bucior III c
Dawid Kozieł III c
Paweł Dąbrowski III c
|
Agnieszka Umer |
Konkurs matematyczny dla uczniów LO pod
patronatem UMCS |
|
Finaliści:
Mateusz Malon I a
Oktawian Kopczyński I a
Agata Kicun III a
Laureaci:
Mateusz Malon Ia
Agata kicuc III a |
Marek Krasiński |
Olimpiada Przedsiębiorczości |
Wojciech Błaszczuk |
|
Agnieszka Umer |