Nazwa olimpiady lub
konkursu |
Imię i nazwisko
ucznia |
Etap - szczebel |
Laureat lub
finalista |
Imię i nazwisko
nauczyciela |
Konkurs
matematyczny |
Piotr Sala
|
wojewódzki
(3 etap) |
finalista |
Marek
Krasiński |
Olimpiada wiedzy
ekologicznej. |
Jacek Kurzydłowski |
wojewódzki |
finalista |
Anna Michalczuk |
Konkurs „Żydzi w
mojej miejscowości i okolicy.” |
Agnieszka Bernaś |
wojewódzki |
finalista |
Elżbieta Dąbrowska |
Konkurs Wiedzy
Biblijnej. |
Ewelina Gazda
Mateusz Kulczycki |
diecezjalny |
finalista
finalista |
s. Teresa Gwiazda |
Olimpiada Teologii
Katolickiej. |
Łukasz Stawicki |
ogólnopolski |
laureat |
s. Teresa Gwiazda |
Konkurs „Moja
rodzina na zakrętach historii” |
Katarzyna
Adamkiewicz |
ogólnopolski |
laureat |
Agnieszka Jamroż |
Międzyszkolny
Konkurs Kulturoznawczy. |
Anna Pukaluk
Anna Mołodowiec |
wojewódzki |
finalista
finalista |
Katarzyna
Krotkiewicz |
Olimpiada z Wiedzy
o społeczeństwie. |
Elżbieta Pawluk vel
Kiryczuk
Łukasz Iżowski |
wojewódzki |
Finalista
finalista |
Janusz Woźnica |
Ogólnopolski
Konkurs Norwidowski. |
Monika Kraszkiewicz |
ogólnopolski |
finalista |
Beata Trześniowska |
Konkurs grafiki
komputerowej „FOTOGRAF 2006” |
Andrzej Bogatko |
powiatowy (powiat
zamojski) |
finalista |
Anna Jańczuk |
Konkurs Języka
Rosyjskiego. |
Paulina Szymańska
Aleksandra Mardofel
Dominika Skrzyńska
Ewelina Harapiuk |
wojewódzki
wojewódzki
wojewódzki
wojewódzki |
finalista
finalista
finalista
laureat |
Helena Kiszko
Helena Kiszko
Helena Kiszko
Małgorzata Łepik |
|
|
|
|
|
Nazwa
olimpiady lub konkursu |
Imię i nazwisko
ucznia
|
Etap - szczebel
|
Imię i
nazwisko nauczyciela - opiekuna |
1 |
2
|
3
|
6 |
Olimpiada Historyczna |
Anna Bogucka I e
Łukasz Iżowski III e
Mateusz Kulczycki II
e |
okręgowy
(Lublin) |
JanuszWoźnica
Agnieszka Jamroż |
Konkurs Historyczny „Parlamentaryzm polski”.
|
Łukasz Iżowski III e
Adrian Chłopeniuk I e
Kapica Tomasz I e
Kamil Rodzik I e
Mateusz Kulczycki II e
Łukasz Łobocki II e
Krzysztof Kusiak III d
Zbigniew Kozik III d
Grzegorz Zając III d |
okręgowy |
Janusz Woźnica
Agnieszka Jamroż |
Olimpiada Filozoficzna. |
Paulina Klajda III f
Magda Marciniak III b
Justyna Kodzis II e |
okręgowy (Lublin) |
Janusz Woźnica
Agnieszka Jamroż |
Konkurs „Moja rodzina na zakrętach historii”. |
Katarzyna
Adamkiewicz III c
Jolanta Szczepanik III b |
Organizator Studio Historii Mówionej Radia Lublin
współpraca z UMCS i KUL |
Agnieszka Jamroż |
Konkurs wiedzy o Hrubieszowie i Ludziach z nim
związanych. |
Marlena Szumiata II bg |
Muzeum w Hrubieszowie |
Agnieszka Jamroż |
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie. |
Łukasz Iżowski III e
Elżbieta Pawluk vel Kiryczuk III e |
|
Janusz Woźnica |
Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej. |
Łukasz Łobocki II e
Elżbieta Pawluk vel Kiryczuk III e
|
|
Agnieszka Jamroż
Janusz Woźnica |
Olimpiada Wiedzy o Europie. |
Łukasz Łobocki II e
Elżbieta Pawluk vel Kiryczuk III e
Kapica Tomasz I e |
|
Agnieszka Jamroż
Janusz Woźnica |
Konkurs Polonistyczny. |
Mariusz Luchowski III bg
Marlena Łyda III bg
Marek Kowalczuk III bg
Justyna Wietrzyk III bg
Joanna Lewandowska IIIcg
Monika Szumiata IIIcg
Weronika Czarnota III cg
Angelika Greniuk IIIcg
Magdalena Kędziora IIIcg
Magdalena Samsonowicz III cg |
|
Dorota Sędłak
Beata Trześniowska |
Konkurs recytatorski „Poezja Ziemi
Hrubieszowskiej”. |
5 uczniów |
|
Katarzyna Krotkiewicz
Anna Jaśków |
VII Międzyszkolny Konkurs Kulturoznawczy |
Anna Pukaluk I a
Anna Mołodowiec II f |
szkolny
(zakwalifiko-wane do II etapu) |
Katarzyna Krotkiewicz |
Olimpiada Artystyczna |
Kinga Szpak II a
Szymon Rynkiewicz III f
Ewa Bulisz III e |
szkolny |
Anna Jańczuk |
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Plakat promujący
XX Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Turynie” |
Uczniowie klas Iag, Ibg, Icg |
szkolny |
Anna Jańczuk |
III Ogólnopolski Konkurs Norwidowski |
Monika Ogórek Ia |
szkolny |
Anna Jańczuk |
XI Konkurs Plastyczny i Poetycki „Zostań z nami
Panie w Eucharystii” |
Kons Justyna III e
Kulczycki Mateusz II e
Kaszuba Aleksandra III e |
|
|
. II edycja Konkursu Ogólnopolskiego „Pomóż ocalić
życie bezbronnemu”- prace plastyczne, poetyckie, fotograficzne. |
50 uczniów |
|
|
Konkurs Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła. |
32 uczniów
Kamil Szeląg II ag
Maria Prus I ag
Maria Prus I ag |
szkolny
powiatowy
diecezjalny |
x. Marek Tworek
Wojciech Borkowski
W. Borkowski |
. XV Olimpiada Teologii Katolickiej |
20 uczniów
Łukasz Stawicki II d
Łukasz Szpyrka Ie |
szkolny
diecezjalny |
s. Teresa Gwiazda
x. Marek Tworek |